Avşa Adası 5 Yıldızlı Otelleri

Avşa Adası’nda 5 yıldızlı oteller, kaliteli tatil yapmak isteyen tatilcilere harika bir fırsat sunmaktadır. Avşa’da yer alan 5 yıldızlı otellerde tatil yaparak eşsiz bir tatil deneyimi yaşayıp akıllardan kazınmayacak bir hatıra bırakabilirsiniz.

Avşa Adası 5 yıldızlı otelleri hangileri? Avşa Adası’nda ki otel fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak rezervasyon yapıp tatil planınızı hazırlamak istiyorsanız bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki 5 yıldızlı oteller;

  • Özkaptan Aqua Otel
  • Ataş Aqua Otel
  • Ciner Otel
  • Afissia Garen Otel

Avşa Adası’nda 5 yıldızlı otel de kalıp tatilinizde unutulmayacak anılar yaşamak istiyorsanız listemizde yer alan herhangi bir oteli tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otelleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki 5 yıldızlı oteller, kaliteli ve güzel bir tatil yapmak isteyen tüm tatilcilere harika bir tatil fırsatı sunmaktadır. 5 yıldızlı otellerde tatilinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır.

5 yıldızlı oteller, yemek servisi, türk hamamı, çocuk parkı, çocuk havuzu, aquapark, sauna, SPA gibi hizmetleri ücret dahilinde tatilcilere sunmaktadır.

5 yıldızlı otelden yerinizi ayırttıysanız ve eksik bir şeyiniz varsa oda da yer alan telefonla resepsiyona bağlanmanız halinde eksikleriniz hemen giderilecektir.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa’da 5 yıldızlı otel fiyatları kişi başı gecelik 150 TL’den başlayıp 250 TL aralığında değişmektedir. Otel fiyatları sunulan hizmete ve tatilin yapılacağı tarihlere göre değişiklik göstermektedir.

Belirtilen ücrete, otel içerisinde ki tüm hizmetler dahil olmaktadır. Otel herhangi bir şey için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

5 yıldızlı otellerde uygun fiyata konaklamak istiyorsanız, erken rezervasyon seçeneğinden yararlanabilirsiniz ya da tatil yapacağınız tarihi sezon başı veya sezon sonu olarak ayarlayabilirsiniz.

5 Yıldızlı Otel Yorumları

Avşa Adası 5 yıldızlı için yapılmış tüm yorumlar oldukça güzeldir. Bu otellerde konaklayan kişiler tatillerinin nasıl geçtiğini, otelin verdiği hizmetleri samimi bir şekilde belirtmektedir.

5 yıldızlı otellerin yorumlarını inceleyerek kalmak istediğiniz otel hakkında fikir edinmek istiyorsanız bu sayfamızda yer alan otellere tıklayıp, en alt kısımda yer alan yorumlar kısmından yorumları okuyabilirsiniz.

Avşa’da 5 yıldızlı bir otelde konakladıysanız herhangi bir sorun yaşadıysanız veya memnuniyetinizi belirtmek istiyorsanız tekrar otele giriş yapıp sayfanın en alt kısmında yer alan yorum alanından otel hakkında ki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otelleri Fiyatları Ne Kadar?

Ava Adası’nda ki 5 yıldızlı otellerin fiyatları kişi başı gecelik ücreti 150 TL – 250 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otellerine Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa ADası’nda ki 5 yıldızlı otellere en erken giriş saati 14:00, en geç çıkış saati ise 10:30 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu