Avşa Adası En Ucuz Apartlar 2022

Avşa Adası apartları, pansiyonlardan sonra en çok tercih edilen konaklama tesisleri olmaktadır. Avşa apartlarında uygun fiyatlar ile aileniz ile birlikte güzel bir tatil yapabilirsiniz.

1+1, 2+1, 3+1 gibi seçeneklerin bulunduğu apartların fiyatları da oda sayısına ve kalacak kişi sayısına göre de değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası apart fiyatlarına bu yazımızdan detaylı bir şekilde ulaşıp, sizin için en uygun apartı bularak internette ki en ucuz fiyattan yerinizi ayırtabilirsiniz.

İşte 2022 yılında Avşa Adası apart fiyatları;

  • Titiz Apart Pansiyon: 150 TL
  • Avşar Apart: 150 TL
  • Roza Apart: 125 TL
  • Golden Apart: 150 TL
  • Oytun Apart: 120 TL
  • Dikmen Apart: 150 TL
  • Okyanus Apart: 150 TL
  • Ertol Apart: 200 TL
  • Uludağ Apart: 250 TL
  • Nehir Apart: 300 TL

Avşa Adası apart fiyatları 2022 yılında listemizde yer aldığı gibi olmaktadır. Bu listemizde yer alan apartlarda 1+1, 2+1, 3+1 gibi birden fazla seçenek sunulmaktadır.

Avşa Adası’nda kaç kişi tatil yapacaksanız ona göre bir apart tutarak konforlu ve kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz. Listemizde yer alan fiyatlar ise kişi başı gecelik ücretler olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki pansiyonlar daha uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Dilerseniz pansiyon sayfamızdan konaklama için daha uygun bir yer bulabilirsiniz.

Avşa Adası Apartları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası apartları sadece konaklama hizmet sunmaktadır. Yemek servisi gibi hizmetler yer almamaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde sadece bir daire kiralanmaktadır.

Avşa apartlarında ise bir ailenin ihtiyaç duyabileceği her şey bulunmaktadır. Apartlarda mutfak, çocuk odası, yatak odası, oturma odası, tv, klima, mutfak, mutfak araç ve gereçleri her şey eksiksiz şekilde bulunmaktadır.

Avşa Adası’nda daha kaliteli bir tatil yapmak istiyorsanız Avşa otellerini tercih edebilirsiniz. Avşa’da lüks bir otelde kalıp sadece tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Avşa Adası Apart Yorumlar

Avşa Adası apartları, ailelerin ve arkadaş gruplarının sıklıkla tercih ettiği konaklama tesislerinden bir tanesidir. Geniş aile ve arkadaşlar için apart fiyatları diğer konaklama tesislerine göre de daha ekonomik olmaktadır.

Avşa Adası apartlarının yorumları, oldukça iyi olmaktadır. Apart yorumları arasında kötü yorum yok denecek kadar azdır.

Avşa Adası apartlarının yorumlarına sitemizde ki apartlara tıklayarak en altta yer alan yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Eğer seçeceğiniz apartta daha önceden konakladıysanız en alt kısma gerekli bilgileri doldurarak yorum da yapabilirsiniz.

Avşa Adası Apartları Ödeme Yöntemleri Nasıl?

Avşa Adası apartlarından yer ayırtabilmek için önceden bir banka hesabına bir kapora göndererek yerinizi ayırtabilirsiniz. Apartlar kredi kartı, peşin ve havale yöntemlerini kullanmaktadır.

Avşa Adası Apart Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası apart fiyatları 60 TL’den başlayıp 120 TL’ye kadar değişmektedir.

Avşa Adası Apartlarına Giriş Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası apartlarına en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu