Avşa Adası Aquaparklı Oteller

Avşa Adası’nda aquaparklı oteller, havuzda eğlenceli vakit geçirerek uygun fiyatlar ile tatil yapmak istiyorsanız aquaparklı oteller sizler için doğru adres olacaktır.

Avşa Adası aquaparklı otellerin fiyatları, oteller hakkında detaylı bilgi alarak rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki aquaparklı oteller;

  • Ataş Aqua Otel
  • Özkaptan Aqua Otel
  • Bahaq Aqua Resort Otel

Avşa Adası’nda aquaparkta vakit geçirip eğlenceli bir tatilde güneşe uzanıp adanın temiz havasında tatil yapmak istiyorsanız yukarıda ki listemizde yer alan herhangi bir otelden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Avşa Adası Aquparklı Oteller Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Aqupaarklı oteller, Avşa’da ki kaliteli ve her şey dahil oteller olarak da bilinmektedir. Bu otellerde tatil için ihtiyacınız olan her şey eksiksiz olarak sunulmaktadır.

Aquparklı otellerde, aqupark, havuz, çocuk havuzu, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, oda servisi gibi hizmetler bulunmaktadır.

Aquparklı otellerin sunmuş olduğu bu hizmetler için otel hiç bir ekstra ücret talep etmemektedir. Ekstra ücret ödemeden bu hizmetlerin hepsinden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Aquparklı Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki aquparklı otellerin kişi başı gecelik ücreti 150 TL – 250 TL aralığında değişmektedir. Ücretleri Avşa Adası’nda ki diğer otellere göre biraz daha yüksek olmaktadır.

Aquparklı otellerin bu fiyatı içerisinde ise otelin sunmuş olduğu tüm hizmetler dahil olmaktadır.

Aquparklı otellerde uygun fiyatlar ile tatil yapmak istiyorsanız sitemizi takip edip tatil kampanyalarından yararlanabilir ya da tatilinizi sezon başı veya sezon sonu gibi tarihlerde yapabilirsiniz.

Avşa Adası Aquparklı Otel Yorumları

Avşa Adası’nda ki aquparklı otellerin yorumları oldukça iyidir. Oteller için yapılmış kötü herhangi bir yorum bulmak oldukça zordur.

Avşa’da ki aquparklı otellerin yorumlarını incelemek için bu sayfamızda ki otellere giriş yapıp sayfanın en alt kısmında yer alan yorum kısmına gidebilirsiniz.

Aquparklı otelde daha önce konakladıysanız ve otel hakkında yorum yapmak istiyorsanız otelin en alt kısmında ki yorum kısmından yorumunuzu yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası Aquaparklı Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki aquparklı otel fiyatları, 150 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Bu ücret kişi başı gecelik ücret olmaktadır.

Avşa Adası Aqua Parklı Otellerine Giriş ve Çıkış Saati Kaç?

Avşa Adası’nda ki aquparklı otellere en erken giriş saati 13:30, en geç çıkış saati ise 10:00 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu