Avşa Adası İndirimli Balayı Otelleri

Yeni evlenmiş kişiler veya eşi ile güzel bir tatil yapmak isteyen kişiler için işte fırsat! Avşa Adası balayı otelleri indirimli fiyatları ile ekonomik bir balayı tatili sunuyor.

Avşa Adası’nda ki indirimli balayı otelleri hakkında bilgi alarak, bu otellerden yer ayırtabilmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki balayı otelleri;

  • Nehir Deluxe Otel
  • Altınkum Tatil Konakları
  • Efe Suit
  • Affissia Garden Otel
  • Bahar Aqua Resort

Avşa’da ki balayı otelleri listemizde yer aldığı gibidir. Bu otellerin herhangi birinde, balayınızda güzel ve uygun fiyatlarla bir tatil yapabilirsiniz.

Balayı Otelleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Balayı otelleri, yeni evli kişiler veya özel gününü kutlamak isteyen tatilcilere özel olarak hazırlanmış odaları ile hizmet vermektedir. Odalar balayı için özel olarak hazırlanmış lüks odalardır.

Balayı otelleri odalarında her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Oda da eşiniz ile romantik bir gece geçirip, balkona çıkarak Avşa manzarasını güzel bir şarap eşliğinde izleyebilirsiniz.

Balayı otellerinde, yemek servisi, havuz, sauna, türk hamamı, SPA gibi hizmetlerin tamamı da ücret içerisinde yer almaktadır.

Balayı Otelleri Fiyatları Ne Kadar?

Balayı otelleri fiyatları, Avşa Adası otellerinin genel fiyatı ile aynı olmaktadır. Balayı otelleri fiyatları 150 TL’den başlayıp 250 TL aralığında değişmektedir.

Balayı otelleri için geçerli olan bu fiyat içerisinde her şey dahil olmaktadır. Ödeyeceğiniz bu ücret ile otelin sunduğu tüm hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Balayı otellerinin fiyatlarını etkileyen unsurlar, otelin vermiş olduğu hizmet, konumu ve tatil için seçeceğiniz tarihler olmaktadır.

Balayı Otelleri Yorumları

Avşa balayı otelleri için yapılmış yorumlar oldukça güzel ve samimi yorumlardır. Balayı otellerinin verdiği hizmetten dolayı bir çok tatilci memnun olmaktadır ve otel yorumlarında da bu belli olmaktadır.

Balayı otelleri için yapılmış olan tüm yorumları sayfamızda yer alan otellere tıklayıp sayfanın en altına inerek görüntüleyip otel hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Balayı otelleri, için sizde yorum yapmak istiyorsanız otel içeriğine giderek, sayfanın en alt kısmında yer alan yorum yapma kısmından yorumunuzu yapıp otel hakkında görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası Balayı Otelleri Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda balayı otelleri fiyatları 150 TL – 250 TL aralığında değişmektedir.

Avşa Adası Balayı Otellerinde Giriş ve Çıkış Saati Kaç?

Avşa balayı otellerinde en erken giriş saati 14:00, en geç çıkış saati ise 10:00 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu