Avşa Adası Butik Otelleri ve Fiyatları

Avşa Adası’nda ki butik oteller, evinizde ki rahatlığı aratmayacak ve uygun fiyatlar ile sizlere hayalinizde ki tatili gerçekleştirebilme fırsatı sunacaktır.

Avşa Adası butik otelleri hakkında detaylı bilgi alıp fiyatlarını öğrenip güzel bir tatil için yerinizi ayırtmak istiyorsanız bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik oteller;

  • Blue Sea Otel
  • Ayhan Motel
  • Özkaptan Aqua Otel
  • Hotel Avşa
  • Buseyine Otel
  • Ataş Aqua Otel
  • Afissia Garden Otel

Avşa Adası’nda yer alan butik oteller listemizde ki gibi olmaktadır. Bu otellerin herhangi bir tanesinde konaklayarak samimi bir ortamda harika fırsatlar ile güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası Butik Otelleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki butik oteller, tatilcilere evinde ki rahatlığı ve konforun daha fazlasını sağlamaktadır. Bu otellerde konaklayıp otelin avantajlarından yararlanarak uygun fiyatlara bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik oteller, yemek servisi, ve gün içerisinde ikramlar sunmaktadır. Butik otellerin bazılarının havuzu bulunsa da büyük bir çoğunluğunun bulunmamaktadır.

Butik oteller oda içerisinde ise, saç kurutma makinesi, duş havluları, telefon gibi ihtiyaçların hepsini barındırmaktadır.

Avşa Adası Butik Otellerin Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda butik otel fiyatları, 100 TL’den başlayıp 200 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu ücret kişi başı gecelik ücret olmaktadır.

Butik oteller için belirtilen bu fiyat içerisinde otelin sunmuş olduğu tüm hizmetler dahil olmaktadır. Otel içerisinde sunulan yemek servisi ve ikramlar için ekstra bir ücret alunmamaktadır.

Butik otellerde uygun fiyatlar ile konaklamak istiyorsanız, tatil tarihinizi sezon başı veya sezon sonu oluşturabilir ya da erken rezervasyon ile uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Avşa Adası Butik Otelleri Yorumları

Avşa Adası’nda butik otelde konaklayan tatilcilerin yorumları oldukça güzeldir. Otellerin samimi bir ortam ile birlikte hizmet vermesi tatilcilerin en sevdiği şeylerden bir tanesi olmaktadır.

Avşa’da butik otelde konaklamadan önce daha önce otellerde konaklamış kişilerin yorumlarını okuyarak otel hakkında fikir edinmek istiyorsanız sayfamızda yer alan otellerin en alt kısmında bulunan yorumlar kısmını okuyabilirsiniz.

Butik otelde konakladıysanız ve otel hakkında yorum yapmak istiyorsanız hangi otelde konakladıysanız o otelin en alt sayfasına giderek otel hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası Butik Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’ndaki butik otel fiyatları, havuzlu, aquaparklı, 5 yıldızlı otellere göre daha uygun olmaktadır. Butik otel fiyatları kişi başı gecelik 100 TL – 200 TL aralığında değişmektedir.

Avşa Adası Butik Otellerinde Giriş ve Çıkış Saati Kaç?

Avşa Adası butik otellerine en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu