Avşa Adası Denize Sıfır Lüks Oteller

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerde kalıp, deniz manzarasına karşı vakit geçirip eşsiz bir tatil yapabilirsiniz. Denize sıfır otellerin balkonuna çıkarak Avşa’nın manzarası ile baş başa kalıp fotoğraflar ile tatilinizi ölümsüzleştirmek istiyorsanız bu otellerde konaklayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır otel, pansiyon ve apartları hakkında detaylı bilgi alarak, gecelik konaklama ücretlerini öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası denize sıfır oteller, pansiyonlar ve apartlar;

  • Golden Apart
  • Uludağ Apart
  • Korhan Apart
  • Ertol Apart
  • Dilay Apart
  • Hüseyin Bozdağ Apart
  • Hakan Motel
  • Class Motel
  • Konak Hotel
  • Yakamoz Pansiyon

Avşa Adası’nda denize sıfır konaklama tesisleri listemizde yer aldığı gibi olmaktadır. Bu konaklama tesislerinde kalarak, Avşa Adası manzarasıyla birlikte güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda yer alan denize sıfır otel, pansiyon ve apartların bir çoğu sadece konaklama hizmet sunmaktadır. Bu tesislerde yemek servisi ise konaklama ücretine ekstra olarak servis edilmektedir.

Denize sıfır otellerin en büyük avantajı ise deniz manzarasını balkondan çıktığınız gibi izleyebiliyor oluşunuzdur. Ayrıca otelden çıktığınız gibi Avşa plajında uzanıp sıcak kumu, denizin dalgası eşliğinde güneşlenebilirsiniz.

Denize sıfır otellerde oda içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok şey eksiksiz bir şekilde yer almaktadır. Tatilde yapmanız gereken tek şey günbatımı saatini bekleyip balkona çıkıp manzara karşısında kahve yudumlamak olacaktır.

Avşa Adası Denize Sıfır Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerin fiyatları, normal otellere göre biraz daha fazla olmaktadır. Denize sıfır otel fiyatları gecelik 120 TL’den başlayıp 180 TL aralığında değişmektedir. Bu fiyat otelin sunduğu hizmetlere göre değişmektedir.

Denize sıfır otellerde erken rezervasyon seçeneği ile ekonomik bir tatilde yapabilirsiniz. Sezon başı veya sezon sonu yapacağınız rezervasyonlarda fiyatlar daha ekonomik olmaktadır.

Denize sıfır oteller, diğer otellere göre 20 TL – 50 TL daha pahalı olmaktadır fakat erken rezervasyon ile neredeyse normal bir otel fiyatına bu tesislerde konaklayabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Otel Yorumları

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerin neredeyse hiç bir kötü yorumu bulunmamaktadır. Otellerin verdiği hizmet kötü bile olsa manzarasına karşı tüm tatilciler hayranlık duymaktadır.

Denize sıfır oteller, yorum olarak en iyi yorumlara sahiptir. Kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Denize sıfır otellerin yorumlarını görüntülemek istiyorsanız bu sayfamızda yer alan otellerin altına inerek yorum kısmından otel yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Eğer, Avşa’da denize sıfır otellerde konakladıysanız ve deneyimlerinizi paylaşmak istiyorsanız isim soyisim, email adresi ve yorumunuzu yazarak otel hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası Denize Sıfır Otellerde Çocuklara Özel İndirim Var Mı?

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerde 7 yaşına kadar olan çocuklara özel indirim uygulanmaktadır. İndirim oranı her otele göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası Denize Sıfır Otelleri Giriş ve Çıkış Saati Kaç?

Avşa otellerinde genel olarak giriş saati en erken 14:30, en geç ise 10:30 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu