Avşa Adası Denize Sıfır Lüks Oteller

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerde kalıp, deniz manzarasına karşı vakit geçirip eşsiz bir tatil yapabilirsiniz. Denize sıfır otellerin balkonuna çıkarak Avşa’nın manzarası ile baş başa kalıp fotoğraflar ile tatilinizi ölümsüzleştirmek istiyorsanız bu otellerde konaklayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır otel, pansiyon ve apartları hakkında detaylı bilgi alarak, gecelik konaklama ücretlerini öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası denize sıfır oteller, pansiyonlar ve apartlar;

Tesis İsmiSabah KahvaltısıOtoparkOda TipiKonum
1 – Golden ApartYokVarStüdyoDeğirmenardı Mevkii
2 – Uludağ ApartYokYokStüdyoMerkezde
3 – Altınel ApartVarVarStüdyoMerkezde
4 – Temel MotelVarVarStüdyoMavi Koy
5 – Ayışığı ApartYokYokStüdyoMerkezde
6 – Han ApartYokYokDaire – StüdyoMerkezde
7 – Anı MotelVarVarStüdyoMerkezde
8 – Of SuitVarVarStüdyoMerkezde
9 – Ahmet Uzun PansiyonVarYokStüdyoMerkezde
10 – Koç MotelYokYokStüdyoDeğirmenardı Mevkii

Avşa Adası’nda denize sıfır konaklama tesisleri listemizde yer aldığı gibi olmaktadır. Bu konaklama tesislerinde kalarak, Avşa Adası manzarasıyla birlikte güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası’ndaki Denize Sıfır Oteller Listesi

Avşa Adası’nda denize sıfır konumda bulunan oteller hepsini listelediğimiz bu yazımızdan, otellerin incelemelerin ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda denize sıfır ve en uygun fiyatlar ile hizmet veren bu tesislerden ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, ilgili tesis sayfasına giderek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İşte Avşa Adası’ndaki denize sıfır oteller;

1 – Golden Apart

Golden Apart

Golden Apart, Avşa Adası’nda Değirmenardı Mevkii’nde yer alan, sessiz ve sakinliğin yanında denize oldukça yakın konumda tatil yapabileceğiniz tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Golden Apart, denize yakın olması, ada da ihtiyaç duyabileceğiniz yerlere yakın olması sebebiyle tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Golden Apart’ın fiyatlarına gelecek olursak, tesisin gecelik konaklama ücretleri yaz sezonu içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple rezervasyon yapmadan önce tesisle iletişime geçmenizi öneririz.

2 – Uludağ Apart

Uludağ Apart

Uludağ Apart, Avşa Adası merkezinde yer alan denize sadece saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Uludağ Apart’a ulaşmak için, Avşa iskelesine inmeniz ardından sahil şeridinden doğu yönüne doğru ortalama 10 dakika yürümeniz yeterli olacaktır. Ardından tesisi sol tarafınızda denize sıfır konumda kolayca görebilirsiniz.

Uludağ Apart sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Ancak tesisin çevresinde yemek yenilebilecek pek çok restoran bulunmaktadır. Bu restoranlardan oldukça uygun fiyata yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Avşa Adası restoranları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, restoranlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

3 – Korhan Apart

Altınel Apart

Altınel Apart, Avşa Adası’nın tam merkezinde bulunan Avşa iskelesine indiğiniz gibi tesisi karşınızda görebileceğiniz konaklama yerlerinden bir tanesidir.

Avşa’da denize yakın ve dilediğiniz zaman balkondan kafanızı uzatıp manzaranın tadını çıkartmak istiyorsanız, Altınel Apart’ı tercih edebilirsiniz.

Altınel Apart, sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda yemek servisi de sunmaktadır. Sunmuş olduğu yemek servisi de ücrete dahil olduğu için oldukça uygun olmaktadır.

4 – Temel Motel

Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası’nda Mavi Koy mevkiinde bulunan denize sıfır ve kaliteli hizmet veren tesisler arasında yer almaktadır.

Avşa’da denize ayaklarımda olsun ve kafa dinleyip güzel bir tatil geçireyim diyorsanız Temel Motel tek adres olacaktır.

Temel Motel, sabah kahvaltısı hizmeti de sunmaktadır ve sunduğu bu hizmet konaklama ücretine dahil olmaktadır. Avşa’da kaliteli ve güzel bir tatili uygun bütçeyle yapmak istiyorsanız, Temel Motel’i inceleyebilirsiniz.

5 – Ayışığı Apart

Ay Işığı Apart

Ayışığı Apart, Avşa Adası’nda yıllardır hizmet vermekte olan denize sıfır ve Avşa’nın merkezinde yer alan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Ayışığı Apart’a Avşa iskelesine inmeniz ardından sahil şeridinden doğu yönüne doğru ortalama 10 dakikalık bir yürüyüşle kolayca ulaşabilirsiniz.

Stüdyo odaları ile kiralanabilen tesis, sadece konaklama hizmeti vermekte olup yemek servisi vermemektedir. Ancak restoranlara oldukça yakın konumda bulunmaktadır.

6 – Han Apart

Han Apart

Han Apart, Avşa Adası’nda Seyirtepe Mevkii’ne yakın olsa da Avşa merkezinde sayılabilecek bir konumda bulunan tesislerden bir tanesidir.

Han Apart’ı tercih etmeniz halinde denize sadece 5 adımda kolaylıkla ulaşabilir, odanızdan cama her baktığınızda adanın inci gibi masmavi denizini görebilirsiniz.

Han Apart, sadece konaklama hizmeti sunsa da denize sadece saniyeler içerisinde ulaşılabilmesi sebebiyle diğer tesislerin önüne geçmektedir.

7 – Anı Motel

Anı Motel

Anı Motel, Avşa Adası’nda plajın hemen bitişiğinde yer alan, dilediğiniz zaman balkona çıkıp Avşa’nın berrak denizine karşı keyif kahvenizi içebileceğiniz tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Anı Motel, sadece konaklama hizmeti değil aynı zamanda sabah kahvaltısı hizmeti de sunmaktadır. Bu sebeple oldukça avantajlı bir konumdadır.

Tesisin gecelik konaklama ücretleri ise yaz sezonu içerisinde değişiklik göstermektedir. Tesisin güncel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

8 – Of Suit

Of Suit Otel

Of Suit, Avşa Adası iskelesinde yer alan denize sıfır konumda bulunan, denize sadece birkaç adımda ulaşabileceğiniz tesislerden biridir.

Of Suit, sadece konaklama hizmeti değil sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu ücretler konaklama ücretine dahil olmaktadır.

Avşa Adası iskelesine inmeniz ardından deniz manzarasına karşı duran bu tesisi kolaylıkla görebilirsiniz. Hemen rezervasyon işleminizi gerçekleştirmek için ise ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

9 – Ahmet Uzun Pansiyon

Ahmet Uzun Pansiyon

Ahmet Uzun Pansiyon, Avşa Adası merkezinde lüks ve kaliteli tatil yapabileceğiniz tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Ahmet Uzun Pansiyon’a, Avşa Adası iskelesine inmeniz ardından iskelenin batı yönüne doğru ilerleyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ahmet Uzun Pansiyon, sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de sunmaktadır.

10 – Koç Motel

Koç Motel

Koç Motel, Avşa Adası’nda Değirmen Ardı Mevkii’nde yer alan, denize sıfır konumda olup sessiz sakin bir tatil yapabileceğiniz tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Koç Motel’in gecelik konaklama ücretleri diğer denize sıfır tesislere göre oldukça uygun olmaktadır. Bu fırsattan yararlanarak uygun fiyata tatilinizi yapabilirsiniz.

Koç Motel, hakkında detayı bilgi almak ve tesisten ücretsiz bir şekilde rezervasyonunuzu yapmak için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda yer alan denize sıfır otel, pansiyon ve apartların bir çoğu sadece konaklama hizmet sunmaktadır. Bu tesislerde yemek servisi ise konaklama ücretine ekstra olarak servis edilmektedir.

Denize sıfır otellerin en büyük avantajı ise deniz manzarasını balkondan çıktığınız gibi izleyebiliyor oluşunuzdur. Ayrıca otelden çıktığınız gibi Avşa plajında uzanıp sıcak kumu, denizin dalgası eşliğinde güneşlenebilirsiniz.

Denize sıfır otellerde oda içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok şey eksiksiz bir şekilde yer almaktadır. Tatilde yapmanız gereken tek şey günbatımı saatini bekleyip balkona çıkıp manzara karşısında kahve yudumlamak olacaktır.

Avşa Adası Denize Sıfır Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerin fiyatları, normal otellere göre biraz daha fazla olmaktadır. Denize sıfır otel fiyatları gecelik 120 TL’den başlayıp 180 TL aralığında değişmektedir. Bu fiyat otelin sunduğu hizmetlere göre değişmektedir.

Denize sıfır otellerde erken rezervasyon seçeneği ile ekonomik bir tatilde yapabilirsiniz. Sezon başı veya sezon sonu yapacağınız rezervasyonlarda fiyatlar daha ekonomik olmaktadır.

Denize sıfır oteller, diğer otellere göre 20 TL – 50 TL daha pahalı olmaktadır fakat erken rezervasyon ile neredeyse normal bir otel fiyatına bu tesislerde konaklayabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Otel Yorumları

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerin neredeyse hiç bir kötü yorumu bulunmamaktadır. Otellerin verdiği hizmet kötü bile olsa manzarasına karşı tüm tatilciler hayranlık duymaktadır.

Denize sıfır oteller, yorum olarak en iyi yorumlara sahiptir. Kaliteli oteller arasında yer almaktadır. Denize sıfır otellerin yorumlarını görüntülemek istiyorsanız bu sayfamızda yer alan otellerin altına inerek yorum kısmından otel yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Eğer, Avşa’da denize sıfır otellerde konakladıysanız ve deneyimlerinizi paylaşmak istiyorsanız isim soyisim, email adresi ve yorumunuzu yazarak otel hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası Denize Sıfır Otellerde Çocuklara Özel İndirim Var Mı?

Avşa Adası’nda denize sıfır otellerde 7 yaşına kadar olan çocuklara özel indirim uygulanmaktadır. İndirim oranı her otele göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası Denize Sıfır Otelleri Giriş ve Çıkış Saati Kaç?

Avşa otellerinde genel olarak giriş saati en erken 14:30, en geç ise 10:30 olmaktadır.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu