Avşa Adası Tüm İş İlanları Listesi 2022

Avşa Adası ne kadar yazlık ve tatil yapmak için gidilen bir yer olsa da, Avşa Adası’na çalışmak için giderek, hem iş hayatını yaşayabilir, hem de ada da tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda iş arayan kişiler, bu sayfamızdan yararlanabilir, Avşa Adası’nda iş bularak hem para kazanabilir, hem de tatil yapabilirler.

Avşa Adası İş İlanları 2022

 • Barmen
 • Resepsiyonist
 • Temizlikçi
 • Aşçı
 • Garson
 • Can Kurtaran

Avşa Adası’nda ki iş ilanları listemizde yer aldığı gibi olmaktadır. Ada da en sık bu alanlarda eleman aranmaktadır. Her yıl ada da bu pozisyonlarda işçi aranmaktadır.

Avşa Adası’nda iş arıyorsanız listemizde yer alan işlerden hangisi sizler için uygunsa iş veren ile iletişime geçebilirsiniz.

Avşa Adası’nda İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avşa Adası’nda iş başvurusu yapabileceğiniz bir yer bulunmamaktadır. Avşa Adası’nda ki işlere başvuru yapabilmek için sitemizde ki başvuru formunu doldurup, iş arayışınızı bildirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda iş başvurusu için bu sayfamızın altında yer alan yorum yapma kısmından isim soyisim, email adresi, yorum kısmına telefon numarası ve çalışmak istediğiniz pozisyonu belirtmeniz yeterli olacaktır.

İş başvurusu yapabileceğiniz yorum alanına cep telefonu yazılması zorunludur. Telefon numarası yazılmazsa yapılan iş başvuruları sitemizde ki yetkililer tarafından onaylanmayacaktır.

Avşa Adası’nda İş İlanı Nasıl Verilir?

Avşa Adası’nda iş ilanı verecek olan kişiler, sitemizden yararlanarak iş ilanlarını oluşturabilir, ilgili pozisyonda kısa süre de çalışan bulabilirler. Sitemiz iş ilanı verebileceğiniz Avşa Adası’nın rehberi ve güvenilirliği ile ön plana çıkmış bir site olmaktadır.

Avşa Adası’nda iş ilanı verecek kişiler, sayfamızın en altında bulunan yorum yapma kısmından iş ilanlarını oluşturabilirler.

Avşa Adası’nda iş ilanı verecek olan işletmecilerin yorum alanına isim soyisim, email adresi, cep telefonu numarası ve hangi alanda çalışan aradığı belirtmesi zorunludur.

Avşa Adası'nda Hangi İşler Var?

Avşa Adası’nda barmen, temizlikçi, resepsiyonist, can kurtaran, garson, aşçı ve daha bir çok alanda iş ilanı bulunmaktadır.

Avşa Adası'nda İşçi Maaşları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki işlerin maaşları işe göre değişiklik göstermektedir. En düşük maaş aylık ortalama 3000 TL’den başlamaktadır.

4 Yorum

 1. İtalyan restaurantı olan north shıeld,the Marmara otel,esma sultan yalısınsa Barmenlik yaptım avşada iş arıyorum 05054227228

 2. Merhaba İstanbulda, yaşıyorum dünya mutfağına ve tatlı çeşitlerine hakimim profiterol manolya spanglr sansebadtian VS sezonluk iş arayışıım var mutfak düzeni ve müşteri memnuniyeti benim için çok önemlidir. eski avşa pastanesi Mehmet Yılmaz bana referans olucaktır. İyi çalişmalar telefon numaram 0539 694 20 95

 3. Merhabalar yaşım 22 İstanbul’da yaşıyorum Avşa adasında çalışmak istiyorum. 1 buçuk yıldır aşçılıkla uğraşıyorum. Öncesinde 4 yıllık garsonluk tecrübem var. Öncelikli olarak aşçılık işi arıyorum ama farklı işlerde, farklı pozisyonlarda da çalışabilirim.
  0537 386 82 26

 4. İstanbulda oturuyorum aslen adıyamanlıyım her sene avşa adasında beyaz saray otelinde garsonluk yapiyorum bu sene beyazsaray oteline değilde başka kafe veya barlarda sezonluk garsonluk yapmak istiyorum
  Tel:05368471902

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu