Avşa Adası Kargoları [MNG, Sürat, Aras, PTT, Yurtiçi]

Avşa Adası’nda hizmet veren 5 adet kargo şirketi bulunmaktadır. Tatil sürenizce internet üzerinden alışveriş yaptıysanız kargolarını bu 5 firmadan bir tanesi ile sizlere ulaşacaktır.

Avşa Adası’na bir ürün sipariş edip kargonuz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu yazımızdan yararlanarak kargo şirketlerinin iletişim bilgilerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Şirketleri İletişim Bilgileri;

Avşa Adası’na Kargolar Ne Zaman Geliyor?

Kargolar araçları Avşa Adası’na her perşembe günü sabah Gestaş arabalı feribotu ile gelmektedir. Saat 16:00’a kadar Avşa pazar yerinde dağıtım yapmaktadır. Ardından tekrar Gestaş feribotu ile Erdek’e dönmektedir. Tüm kargo araçları perşembe günü gelmektedir.

Kargolar araçlarının hepsi gemiden inerek Avşa pazar yerine gitmektedir. Dağıtım pazar yerinde gerçekleşmektedir.

Kargo araçları, Avşa Adası’na haftada sadece bir gün geldiği için kargo kuyruğu olabilmektedir. Bu sebeple erken saatlerde giderek sıraya girmenizi öneririz.

Avşa Adası'nda Kargolar Kapıda Teslim Ediliyor Mu?

İnternet üzerinden alışveriş yapıp Avşa Adası’na bir kargo alacaksanız, perşembe günü kargo araçlarının dağıtım yaptığı pazar yerine giderek kargonuzu teslim almalısınız. Avşa Adası’nda hizmet veren kargoların kapıda teslim seçeneği bulunmamaktadır.

Avşa Adası Kargoları Saat Kaçla Kaç Arası Çalışıyor?

Haftada bir kez perşembe günü Avşa Adası’na gelen kargo araçları saat 12:45 – 16:00 arasında dağıtım yapmaktadır.

Avşa Adası'nda Hangi Kargo Şirketleri Var?

Avşa Adası’na Türkiye genelinde ki en popüler kargo firmalarından olan Aras, MNG, Yurtiçi, PTT, Sürat kargo araçları gelerek dağıtım yapmaktadır.

Avşa Adası'nda Kargomu Nereden Teslim Alabilirim?

Kargo araçları Avşa Adası’na perşembe günleri Avşa pazar yerine gelerek dağıtım yapmaktadır. Pazar yerine giderek kargonuzu tesli alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu